Snak

Mere indhold efter annoncen
Ganske fint at Brøndby ikke forlængede med ham,
Med dette in mente
Har egentlig ikke noget imod manden, men hans instagram-profil er nok noget af det mest tåkrummende at være vidne til.
Fornuftig beslutning
"Og med tanke på at det skal koordineres med det røvslikkeri, som åbenbart gav ham en heltestatus, så kommer det vist ikke bag på nogen at manden har ømme knæ"

Hold kæft du er dum at høre på... Kom dummere idiot! Kasper Fisker er jo bare en klubmand der fik BIF ind under huden! Ved godt det kan være svært for Jer at forstå, da I ingen klubfølelse har.
Stærk spiller med ubegrænset løbekapacitet!
Mere indhold efter annoncen
Annonce
feberjensen94

Når den instagram profil er så slem for dig.... hvorfor følger du den så..

God vind fremover til fisker.. altid virket som en hårdtarbejdende spiller som ydede sit bedste for holdet...
Der er et forsikringsselskab som skal til lommerne.
HB Køge. Ikke så meget fikumdik.
Havde sine bedste år i Hobro. Gal et monster han var. Den sensationelle oprykning havde simpelthen ikke fundet sted uden ham.
Hobro
Karriere?.. så mange år har han heller ikke været prof eller haft en gloværdig karriere
Hobro legende. Så 4 artikler om emnet er måske 2-3 for meget :-D
Annonce