Der var et par hjørnespark, også et sidst i kampen, der fejlagtigt ikke blev fløjtet vores vej.
Det mest kampafgørende var selvfølgelig at vi ikke fik vores frispark, kort inden SIF scorede til 3-3.
Putros har dog alle dage været en af de ringeste dommere i superligaen, og jeg frygtede, som altid, det værste, da jeg så at han var dommeren til kampen. Han skuffer aldrig, desværre.
Når det så er sagt, så er det bare pinligt med pinligt på at vi glippede top-6, dommerfejl eller ej! Der skal virkelig kigges indad af ALLE der er tilknyttet klubben, hele vejen igennem. Der skal lægges en klar og tydelig plan for fremtiden nu, og der skal ansættes folk og spillere der passer ind i den plan.
Ud over en flot europa sæson, så er det vel mere eller mindre den værste sæson i klubbens historie. Frygteligt at være vidne til.
FCM siden 2002.