Snak

Mere indhold efter annoncen
Centrering af logo´erne på en fodboldtrøje burde betragtes som en forbrydelse.

En trist og undervældende trøje passer dog på manger måder på den fase det danske landshold befinder sig i pt
Lynge Høvdingen
Kejserens nye klær! Svært at finde ret meget landsholdshistorie på dén trøje. Må den på trods af alt bringe 🍀
Synes også den er fed må jeg sige. Forstår kritikken, men et retro simpelt look og logoet i midten synes jeg er sjovt. Håber folk hader den så jeg kan køber den på super tilbud om et par år.
Kæft den er røvsyg.
Men, skal måske passe til spillet på banen.

Helt ærligt, hvad med at få den til at ligne lidt fest, noget fedt med lidt farve i, tænkt kreativt og ikke så røv konservativt.
Tror AI kunne lave den trøjer 1000 x bedre
Kom nu ind i kampen ! Hellere fortryde de ting du gør, end de ting du ikke fik gjort !
Sure gamle mænd
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Det ligner desværre en billig udgave af det norske kvindelandsholds trøje: https://www.nike.com/dk/en/t/norway-2025-match-home-dri-fit-adv-football-authentic-shirt-1KPssS

Forstår ikke, hvordan Hummel altid formår at få deres trøjer til at se så discount-agtige ud. Eller plastret til i små ligegyldige detaljer, der skal understøtte en eller anden stor og søgt fortælling.

Lav bare en pæn trøje, så skal folk nok være interesserede.

Hvorfor holder Rasmus Højlund en basketball? Det giver sgu da ikke nogen mening. 🤔
Kan sgu ikke være mange basører de har brugt på design🤣
Bankhurst Barske Bold Børger
Shit de trøjer er blevet dyrere. Lige under 2000 for en voksen og to børne trøjer.
Moral er godt.....
Annonce