han er jo ik 5 Potter pis værd. går mere op i sin påklædning end at kunne tage 5 med en ballon. har aldrig set ham vende op i banen. tumpe
Snak
Lyon afslører Mads Bidstrup-pris
tors 2. jul 17:18
Mads Bidstrup har kostet Lyon omkring 78,5 millioner kroner. Den pris kan stige med yderligere 22.5 millioner kroner.
Læs hele nyheden her
tors 2. jul 17:28
Og derfor man lige bliver solgt for 100 millioner 😂😂😂😂
Forza inter!!!!!!💙🖤
OB i dk 💙
tors 2. jul 17:49
Skræmmende man kan se fodbold når man kan svine sådan en spiller til. Han er en fed spiller som de fleste hold kan og skal have på. Klasse skifte
tors 2. jul 18:20
Jeg troede lige at vi havde med den famøse Bidstrup-hader-bruger igen. Men når man går ind på profilen er det vel nærmest alle spillere der er talentløse, udover nogle få fra Næsby åbenbart.
tors 2. jul 18:29
Virkelig en kæmpe bredde vi går i møde på landsholdet med denne generation og den næste. Og talentudviklingen i Næsby, naturligvis.
@fluffynpbaggy
Tag en pause og overvej, hvordan du kan byde ind med noget markant bedre end de indlæg du har skrevet i dag.
Tag en pause og overvej, hvordan du kan byde ind med noget markant bedre end de indlæg du har skrevet i dag.
https://kortlink.dk/sudv