Snak

Mere indhold efter annoncen
ingen af de gode hold har engelske spillere som profiler

Ej, stop nu, ven. Bellingham og Kane er da profiler i Real og Bayern, Arsenal har Rice og Saka blandt vores profiler, Cole Palmer i Chelsea og listen kan fortsættes.
Kan slet ikke se hvorfor Arsenal gider at smide 130 mio for ham. Han har intet vist til VM og han fik endda rigeligt med spilletid. Og kan slet ikke se hvor han passer ind på holdet.
@MesutCazorla. Palmer og foden(ved godt du ik har nævnt ham) har været totalt jammerlige i henholdsvis en og 2 sæsoner. saka er ekstremt overvurderet, og ikke engang top 5 kanter i verden. 0 minutter i går siger vel alt. Rice er en god tonser på midtbanen, men kommer jo ikke tæt på at være en top 10 midtbanespiller i verden. gode dødbolde, og så er det vist ogs det
Rice ikke i nærheden af top 10 i verden ?? Så ved man godt at man ikke behøver og deltage her.
amen declan Rice kommer jo ikke i en top 10 over de beste midtbanespillere i verden. God engelsk tonser, god dødboldsserver. Granit xhaka er bedre.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
fluffynpbaggy

Saka var skadet. Og Rice er i top 3.
Hvilke 2 mener du er bedre end Rice på top 3?
Måske dem i PSG. Eller Pedri...
Rice er da klasse - det bliver lidt useriøst det her..
Spurs
Pedri? Han kan vel ikke engang komme på Spaniens hold - og hvis Rodri kommer tilbage i topform - fremragende i semien - er han vel den bedste?
Annonce