Snak

Mere indhold efter annoncen
@PCRLORT,

Prøv at købe en ny PC hvis din R LORT.

Hvis FCK henter en ny midtbanespiller, og lur mig om de ikke henter én til den position og mon ikke det også bliver et scoop :) så sker der ikke så meget ved et salg af Biel :)

Som jeg skrev i et tidligere indlæg, så skal Falk op på den offensive midt hvor han er klart bedst og også bedre en Biel - Falk er bare mere gennembruds stærk :)

Det gjorde de, men sjovt nok agere de stadig 100 gange klogere på transfermarkedet end FC, hvilket da giver et præg om at PC har lavet intet som han plejer før de sidste tre dage af vinduet. Ingen klar plan eller strategi som sædvanlig. Sælge de bedste spillere og talenter for at erstatte det med spillere der ikke kan bruges i start 11´eren, det er hans speciale. Lad os se hvor vi ender snart, og hvilken afdanket profil, der bliver hentet ind som erstatning. Vi kan jo ikke blive meget dårligere end vi er i superligaen allerede, så det giver åbenbart god mening at sælge en af de eneste profiler, der har leveret på holdet.
@PCRLORT

Sletter du ikke lige din troll bruger igen? Det var da nogle jammerlige indlæg du har "bidraget" med indtil videre.
FCK - Klubben fra vidunderlige KBH Skovshoved - Én gang skovser - altid skovser
Jillionaire

Du laver ikke andet end at kommenterer herinde, har du et liv ved siden af, fordi det virker ikke sådan? Jeg håber at du får noget andet at lave en dag, fordi ellers er det da godt nok trist. Ud og blive luftet lidt evt.
@PCRLORT

Enig! Der er ikke megen sammenhæng i handler og indkøb.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Han er trods alt 25 år, så prisen er nok ikke helt skæv,

Med mindre man brænder alting helt af eller er meget ung er det vel her toppen af superligaen ligger. Det jo nok af samme grund at FCM ser ud til at have svært ved at sælge Evander til den pris de har meldt ud.
Remember, when you are dead, you do not know you are dead. It is only painful for others. The same applies when you are stupid.
Guhle

Du kan slette din egen bruger, hvis det er og evt. blive PC´s dickpolisher i parken? Du kommer heller ikke med andet end ligegyldige indlæg. Jeg kan godt se at den personlig hetz er blevet sagen herinde, så lad os da endelig få noget mere i gang af det.
Tror det er fornuftigt nok, hvis prisen lander på det, han har 2 år tilbage, og de har mere end fordoblet prisen, hvis de ender med at få de 75 mio, og så er der ikke rigtigt plads til ham, hvis de skal spille på sammen måde som de spillet i championsleague kval., men de skal hente en eller to midtbane en defensiv midt, og en felt til felt
Synes Pep Biel er blandt superligaens med afstand bedste spillere. 75 er vel fint nok men 40-45 vil være et ringe salg
AC Horsens Arsenal FC Ja tak til pyro på stadions igen!
Alt er sikkert som det skal være, men fck mister deres bedste spiller.
Faktisk mest til pudersne d-:
Annonce