Snak

Mere indhold efter annoncen
Sisto giver bare FCM tilbage. De giver ham ingen chance overhovedet for at spille sig tilbage.

Jeg er sikker på, at de har givet ham rigtigt mange chancer på træningsbanen. Selvfølgelig vil FCM da gerne have deres dyreste køb til at fungere. Lige nu vil Sisto stå som et af de dårligste køb i Superligaens historie.
@Anderson1447 - Der var rigtig meget skriveri i hans tid i Spanien om at han spillede i støvler enten meget løse sko eller uden snørrebånd. Så tror det var det han mente med sjusket fodtøj.

At han oven i begyndte med hans mystiske madvaner med kun at ville spise frugt eller noget i den dur, det matcher ikke ret godt med at være i en prof klub der sikkert har et hav af folk ansat til at kigge på at alle spillere får den bedst sammensatte mad.

Og jeg synes godt nok det er synd at han er røget så langt væk fra holdet. Han har haft nogle vilde kampe og da han begyndte at slå igennem i Spanien troede jeg det kunne blive vildt med ham.
Der var sku intet galt mentalt da han slog igennem. Han har den værste rådgiver i sin bror. Det ser ud til at de ikke har kunne styre alle de millioner de fik ind. For mig virker det til at det har handlet om fest og farver i Celta Vigo
Annonce