Snak

Mere indhold efter annoncen
Det er vel temmelig typisk for den måde Thomasberg vil spille på - og temmelig kedeligt vil jeg også lige pointere. Det virker ikke så banebrydende, men hvis det virker for dem så er det vel fint - tvivler dog lidt på Kamaras kvaliteter.
Da F.C. København tirsdag aften vandt over Galatasaray S.K. i UEFA Champions League og samtidig kvalificerede sig til 1/8-dels finalen i UEFA Champions League, forventer PARKEN Sport & Entertainment A/S nu et resultat før skat på 430 til 445 mio.kr
Virker udefra som et Rømer/Fossum indkøb.

Trænerens ønske til en spiller som han håber kan slå til. Virker dog udefra som et underligt indkøb, da FCM kun har en turnering, og har en ret bred trup.

Cho, Brynhildsen og Franculino har spillet ret godt. Simsir og Osorio har også spillet i angrebet, og nu kommer en spiller som er udplukket at træneren.
Især Victor Lind må sidde og tænke hvad planen er med ham i forhold til spilletid.?

Men igen det er set udefra.

AGF og kun AGF!! KSDH!!
Fra den ene bænk til den anden. Havde han ikke en sæson for nogle år siden, hvor han var brandvarm. Så har han så været tilsvarende iskold siden efter en skade
Det forstår jeg slet ikke. Men han skal have held og lykke, og tak for de mål det alligevel blev til.
FC Midtjylland er tæt på at lave en af de største overraskelser i dette transfervindue. En regulær bombe, da ingen havde set den komme.

Så har BT vist også, fået den sensationelle vinkel på.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Kan vi få Victor Lind den anden vej, så er det en win win 😊
Mesut
Med tanke på hvor kedeligt transfervinduet i Superligaen har været, så er det da ikke forkert? :D
Tak Kamara, og god vind fremover.
det har du virkelig fortjent, gør nu Thomas ære, min ven :-)
Mener folk stadig at fcm er stukket af rent transfermæssigt ? 😂😂
Det skriger da godt nok af panik-indkøb :S
Var det virkelig det bedste, de kunne finde?
Skuffende. De vil åbenbart ikke prøve at vinde guld i det mindste.
Annonce