Snak

Mere indhold efter annoncen
“Jagter” må være ironi..

Mon ikke han ender i OB på en 1/2 årige kontrakt
Seriøst? Manden er brændt helt ud, som et kalenderlys...
Det kunne være fedt. Det fortjener han så meget. Sjældent har en sympatisk fodboldspiller, skulle høre på så meget bs fra tosser.
Det er synd og ærgerligt at han er endt sådan..
Som en parantes som folk bare griner af, det har han ikke fortjent, selv om jeg aldrig har været stor fan af NJ
Følger AGF, Landsholdet og de danske spillere i Europa. Drop nu jeres smålighed, misundelse og den forb... jantelov og lad os have en ordentlig debat. I ved selv hvem I er.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Nej ikke så meget mere. Der er for stor forskel på Feyenoord og Sparta. Det vist mere Sparta og Excelsior som er lokale konkurrenter.
Det var nok en fel han ikke fik noget i sommers. Han må være lidt rusten
Faktisk mest til pudersne d-:
Schmede@ sympatisk?... Han har da alle dage fremstået arrogant og selvfed, indtil han ramte muren til VM i 18 og røg i glemmebogen efterfølgende. Han virkede ikke som den samme efter, hverken personligt eller spillemæssigt, men meget af den berettigende kritik blev nok for meget.
sympatisk?... Han har da alle dage fremstået arrogant og selvfed, indtil han ramte muren til VM i 18 og røg i glemmebogen efterfølgende.

Det billede kan jeg virkelig ikke genkende. Jeg har tværtimod oplevet ham som en af de rareste, og mest nede på jorden fodboldspillere, jeg har mødt. Arrogant og selvfed, er i hvert fald ikke to ord, jeg ville koble på ham.
Så har du da ikke oplevet mange fodboldspillere..
Annonce