Snak

Mere indhold efter annoncen
Det er nok heller ikke utænkeligt at han prioriterer spilletid efterhånden. Køber man Guehi så kan han jo nok se tegningen.
Nine Season Wonder
Det er ikke mere end en måneds tid siden at han var ude og erklære, at han ønsker at forblive i Liverpool, så det ville jeg ikke satse på som værende tilfældet. Han har jo formodentligt også allerede været bekendt med klubbens planer da Quansah røg til Leverkusen.
Kun hvis der bliver købt
LFC siden 1969 YNWA - GF KSDH siden 1981
Selv med et køb af en evt. Guehi der beholder jeg nu helst den kære Gomez. Kam godt være han ofte er skadet men han har et højt bundniveau man kan altid regne med ham uanset hvor man smider ham hen i forsvaret og så kan han til nøds også dække 6 eren. Ikke mere udskiftning i defensiven i dette vindue hvis det står til.mig.
Lets talk about Six Baby
Random? Ualmindeligt dumt skrevet med tanke på at Gomez er bedre end samtlige af de centerbacks Milan har i truppen for nuværende. Hans problem er at han ikke kan holde sig skadesfri. Havde det ikke været for dét havde han været det klare førstevalg i Liverpool ved siden af Van Dijk.


Det er han så ikke, men ok. Vi tager ham, hvis I tager Chelseas overskudslager i Tomori og Loftus-Cheek.

Der er ikke noget galt med engelske spillere, men når det er fra anden hylde, er det nej tak.
Annonce