Snak

Mere indhold efter annoncen
I give up. Der er åbenbart en øvre aldersgrænse på 11 år herinde....
Han får splinter i røven i Midtjylland. Hvis han vil spille er AGF en bedre mulighed.
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
@LumsÃ¥s BAre rolig, de der skriver uambitiøst må være de samme der skrev uambitiøst da FCK skrev med N´Doye..

Alle Superliga hold ville være uambitiøse hvis de ikke tog imod en gratis Vibe. Det ENESTE hold der så slet ikke kan bruge ham er dog... FCM.:: der har alt for stor bredde på det hold der kun spiller en turnering..
Kom du nu bare hjem til Århus, Lasse!
Uambitiøst? I har lige signet Bendtner ;)
Black and White Army! "The Entertainers" er tilbage.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Sammenlignede du lige Lasse Vibe med Nicklas Bendtner?
Vibe er en bevist målscorer. Bendtner skal være stolt af, at blive sammenlignet med ham.
Hvordan du ved dit fulde fem kan sammenligne Vibe med Bendtner ligner manglende fodboldforstand med alt respekt
Men det viser jo egentlig meget godt forskellen på FCM og FCK når de henter de største navne. Det er jo FCK man gerne vil sammenligne sig med. Derfor er det vel relevant nok?

Bendtner Vs. Vibe
Scholz Vs. Bjelland
Evander Vs. Falk
Fischer Vs. Marcondes

Osv.
Så det er pengene til at hente dyre spillere der er forskellen??
Sjov tendens herinde. Alt skal kneppes ned på et lavt niveau, hvor man skal sammenligne på kryds og tværs.

Fint for FCM. Hvis de føler de mangler en angriber.
Above all: FC København Second in command: Real Madrid Luis Figo, Raul & Maldini - Stjerner på og udenfor banen. Fænomenet Ronaldo ændrede standarden for angribere. Eden Hazard - Det nye stjerneskud!
Annonce