Der er bare surt hvis prisen bliver skylden for at han ikke skydes afsted. Jeg har lidt svært ved at se Liverpool kæmpe med om næste sæson titler med en offensiv der hedder Gakpo, Nunez, Salah, Danns, Chiesa.
Nine Season Wonder
Men giver det mening at beholde Nunez. Han har vist at han ikke er i nærheden af at være god nok. Så er det nok bedre at starte forfra med en anden.
Ekitiké eller Šeško til markant overpris risikerer man bare at begå samme fejl én gang til.
Ønsker Liverpool virkelig at sælge ham til den pris ?? Hvis man kender laurentiis godt nok, er det vel 10 millioner up front og resten i installments
Spørgsmålet er nok om ikke det er risikoen værd.
næste sæson titler med en offensiv der hedder Gakpo, Nunez, Salah, Danns, Chiesa.
Nu kender jeg ikke meget til Oshimen, men mon han kunne være i tankerne på ledelsen i forhold til salget af Darwin?
Han er godt på vej til Galatasaray, der ønsker at tilknytte ham permanent. Så der er svaret klart nej.