Snak

Mere indhold efter annoncen

Mike Jensen kåret til årets spiller i HB Køge

man 4. dec 2023

HB Køges anfører, Mike Jensen, er årets spiller i HB Køge. Det er anden gang, at midtbanespilleren løber med den pris.



Læs hele nyheden her
Hvorfor er Mike Jensen stadig ikke cancelled efter hans hadefulde og homofobiske råben af FCKs målmand efter denne blev skadet?
Der kan vel ikke være forældelse på den slags had på boldbanen?

#CancelMikeJensen
CENSUR CENSUR CENSUR
Det siger alt om Køges trup, at en så sløv og tung spiller som Mike Jensen kan blive kåret som årets spiller. Han har totalt mistet overblikket og kan ikke slå en pasning over 3 meter. Det eneste, han stadig kan finde ud af, er at råbe højt. Og man må give ham, at det kan han! Han kan virkelig råbe. Men er det virkelig en kvalitet, der vægtes så højt i HBK, at man kan blive kåret til årets spiller?
Hobro
Mike er bare en kanon spiller for HB Køge
Primitiv ex Brååååånby
Desværre super enig i alle argumenter, som HB Køge fan. Efter min mening burde det være William Madsen eller Marcus Gudmann
Det er sjældent at se en så erfaren spiller fortsat være så sulten. Jeg tror han ligger i top tre af dem der løber mest af alle HB Køge spillere i hver kamp.
Fantastisk spiller.
HB Køge. Ikke så meget fikumdik.
Annonce