Snak

Mere indhold efter annoncen

Mohammed Saeid rykker til Sirius

fre 3. aug 2018
Den tidligere Lyngby-spiller Mohammed Saeid fortsætter karrieren i Allsvenskan-klubben Sirius efter bruddet med Lyngby.

Læs hele nyheden her
Troede lige det var Mohamed Salah haha
Visca Barça y Visca Catalunya!
Hahahah sjovt, var?!
Læs ordentligt efter, så havde du syntes at det var knap så sjovt. Rolling!
Vildt i to skal være så meget efter hinanden
Hahaha 100 procent at Gigis kender ham i virkeligheden uden iraker ved det, og så bare troller ham
Mere indhold efter annoncen
Annonce
@The Tactician:
Nej, gudskelov ikke!
Der er langt her fra Aalborg af til det københavnske som jeg formoder er der ham Iraker kommer fra, det der sted de kalder Nørrebro!
Jeg kunne ikke drømme om at betræde det Københavnske jord eller nogensinde værende bosiddende der! Fatter ikke hvorfor folk (også fra udlandet) har så stor hype/positiv omdømme om at bo i sådan en arrogant møgforkælet storby!
You need a hug mate :D
"Vildt i to skal være så meget efter hinanden"

I to??? Det er da ham, der hele tiden svarer på mine indlæg, som ikke har noget med ham, at gøre. Han fejler et eller andet. Måske skriver han fra en psykiatrisk afdeling? Han er hele tiden efter mig, sørgerligt menneske.
Visca Barça y Visca Catalunya!
@Irakisk:

Hvis du lærer at komme med SAGLIGE indlægs og kommenteringer med en hvis standard af nogenlunde høj substans og indhold over dem, så vil jeg hellere ikke være efter dig "hele tiden"!
I stedet kommer du med akkurat det modsatte af dine kommenteringer, som eksempelvis din første kommentering på denne artikel.
Og alle de andre artikler der bare har den mindste snært af ordet Barcelona eller en relation til dem indgået, kommer du igen med ligegyldige usaglige bidrag.
Og nogle af dine kommenteringer har jeg lagt mærke til at du KUN er ude på at PROVOKERE andre fans - især Real Madrid fans.
Så har du også selv bedt om at starte en krig.
Du skal være glad for at du forhåbentlig ikke bor i denne samme by som mig, lille Rolling!
Annonce