Snak

Mere indhold efter annoncen

Nye beviser fra Neestrup: Thomasberg troede den var lukket

søn 2. mar 2025

Jacob Neestrup har fremvist nye beviser om, at han mener, at FCM snyder med indkast. Thomas Thomasberg troede ellers, at sagen var lukket.



Læs hele nyheden her
Tja. Det er aldrig spillernes ansvar at indkastet tages det rigtige sted, det er dommerens ansvar. Så Neestrup er imo ude i en kritik af dommerne.

Der er ingen spillere der holder 100% øje med hvor bolden går ud. Så kære disciplinærinstans, i kommer af og til med nogle mærkelige kendelser. Hvad med at i smider en fed langemand af til Neestrup og venligt beder ham undlade at gøre fodbolddanmark dummere?
Tingene er kun lukket for Neestrup, når han har fået sidste ord. Hans indrømmelser midt på ugen har han glemt .
Lad ham være medmindre han ønsker en omkamp

Helt enig. Neestrup er jo som et forkælet barn, der bare ikke kan klare ikke at få sidste ord. Har det generelt stramt med ham, da han skal udtale sig om alt og alle hele tiden, men som regel er det sagligt, men her går det sgu galt for ham
Neestrup, det nye omvandrende klovne ikon. Sikke et hattenål. FCK værdi af deres hold er så langt langt større end noget andet i suppen, og klovnen fokuserer på indkast. Suuuukkk
Som udestående virker det snart barnligt at fortsætte den snak
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Det her er fandme god underholdning, tak for det!
At den lille dreng da bliver ved.
Børnehave
Wauw Nesstrup tuder endnu engang
Neestrup har en god pointe.
I mange ligaer bliver der stjålet meter, når indkast eksekveres.
Skrevet af en VFF-fan.
Annonce