Snak

Mere indhold efter annoncen
Tak for alt hedlund, du blir aldrig glemt. Du stod for fødder i afgørende øjeblikke. God tur hjem igen⚽️💛💙💛💙
Som bif fan må jeg sige at dette var uundgåeligt og det nok er sket for sent. Han skulle have været forsøgt solgt efter mesterskabet. Hans præstationer efter er ringe. Og dertil må man sige, at han generelt har et ekstremt svingene niveau og en forfærdelig attitude.
Tak for alle målene.



🤭

I´ll rest my case...


Det svar giver absolut ingen mening..

Men sjovt du på vegne af alle andre kan udtale dig om hvorvidt folk kommer til at savne ham. Han har været en rigtig god spiller for Brøndby og har tit drevet gæk med modstanderens forsvar.

Tak for dit bidrag i vor elskede klub.

Held og lykke hinsidan.

🔵🟡
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Vingsted

Jeg kunne sagtens have uddybet. Dog gjorde waaow det for mig. Hans ord er spot on. Hedlund har sgu da længe være en kæmpe klods om benet for Bif. Og ja, forfærdelig attitude. Spild af lønkroner, hvis du spørger mig.

Og hvis man starter en samtale på denne måde som nedenstående, så bliver det simpelthen for dumt. At skrive sådan vidner da ikke om den store IQ!!

må du være af afstamning fra kloakfolket inde fra siloen
Rigtig sympatisk og dygtig. En hovedrolle i dey legendariske mesterskab. Tak for købet Ebbe Sand.
Hedlund passede godt til den hurtige kontrastil. Det mere possesionagtige som BIF forsøger nu passer dårligt til Hedlund. Og ender nok også med ikke at blive godt....
Jeg kommer til at savne ham, sikke en energi han altid har bidraget med..

Tak for alt hedlund
/Gaskaj
@davidbowie
Og hvis du forlod det her site, ville vi være et ligegyldigt menneske rigere her.
Er du altid sådan en idiot i alle sammenhænge? Hvorfor dog komme med så dum en kommentar om noget du 1: Ingen forstand har på 2: Blot er en provokation. Ufatteligt folk som dig får lov at blive herinde, når I er så provokerende i alle artikler der omhandler BIF.

Nu skal jeg hjælpe dig lidt. Hedlund har den bedst tænkelige attitude, efter en dårlig én han kom til klubben med. Godt eksemplificeret, da han redder på stregen mod AGF i guldsæsonen.
At han ikke lykkes nu, er dels spillerne omkring ham, hvor han passede langt bedre sammen med spillere som Uhre og Jobbe. Dels en træner, der ikke ser ud til at kunne bestemme sig for hvad han vil.
Hans ekstreme mængder assists alene har gjort ham guld værd for klubben til en ekstremt lav pris. Så hold du dig bare til dine Fck-tråde, hvor du måske ved lidt om spillerne og ikke blot hopper ind for at provokere.
Annonce