Troede det var over din sengetid. Er sådan set ligeglad, hvad den ene eller anden hedder. Lidt sjovt, at læse hvor kloge folk er. Egentlig noget ligegyldigt der bliver skrevet. Inklusiv mig selv. At du skriver om, at det er for dårligt, at man bruger Bold som brugernavn. Siger lidt om standarden
Snak
lør 30. aug 23:39
Det her er lige nøjagtig grunden til at folk der ikke fatter at oprette en bruger, er håbløse at bruge tid på.
Men du har ret, jeg skal i seng.
Men du har ret, jeg skal i seng.
Redigeretsøn 31. aug 12:22
Jeg er jo en 70 årige gammel mand og folkepensionist. Så jeg har ikke så meget andet at lave, end at skrive indlæg herinde. Men at du endnu ikke har forstået, at jeg har en profil, er imponerende i sig selv.
søn 31. aug 13:37
Kronen har dog en pointe i at det er rart at kunne genkende profiler og på den måde lettere kunne huske deres tidligere indlæg og vide lidt mere om hvad de står for hver gang de laver et indlæg. Det er nærmest umuligt med bold(indsætsekstal) profiler.
