Snak

Mere indhold efter annoncen
moderator
Han kommer til at TÆVE dem ind for Lyngby.
https://kortlink.dk/sudv
Frankofil - I form om et par uger?? Whats your secret?
Når man som Lyngby mand ser billedet af Billie, kan jeg ik lade vær med at tænke på gode gamle Jochumsen... Han var også lille og tyk men havde alligevel et mål snit da han stoppede i den kongeblå trøje på så vidt jeg husker 46 mål i 72 kampe... Hvilket jo må siges at være godkendt !
Han kommer jo også direkte fra 1 måned i fængsel...

Af samme årsag nok derfor at den "kun" står på 1 div for Bille og det er en tidligere træner, der tør give ham chancen.

Jeg tror, det er en billig aftale for Lyngby og Bille skal vel efterhånden være glad for at nogen gider have ham på kontrakt.
Nicki Bildæk
Mere indhold efter annoncen
Annonce
@Ayelads

Korrekt man tager sjovt nok ikke på af at suge kokain op i hjernen, som man heller ikke tager på af at suge Cheese Burgers op i hjernen. Man mister i stedet appetitten til at spise, hvilket gør, at man taber sig, men det er en konsekvens af kokain og ikke en årsag.
Malthe94

Hvad er det du prøver at sige
Ses på ARCH i aften Nickie!
Knold og tot
Hvilket forbillede :-/
Annonce