Snak

Mere indhold efter annoncen

Oke Akpoveta forlader sin svenske klub

ons 13. jan 2021

Den tidligere Brøndby- og Brønshøj-angriber Oke Akpoveta forlader sin svenske klub Norrby efter et år.



Læs hele nyheden her
Helt vildt at en så ubetydelig spiller i Superligaens historie med hele 24 kampe under bæltet stadig kan være interessant for bold..
Hvad der er vildt er, når brugere beklager sig over, hvor relevant en spiller er, uden at forstå, at de selv er med til at skabe trafik på artiklen, og dermed netop gør artiklerne omhandlende den pågældende spiller relevante.
Jeg synes artiklen er oke.
Kultspiller (i hvert fald for mig som Lyngby-fan), så lad os da bare hvilken ny svensk segunda-klub han fortsætter i ;-)
LYNGBY BK - Altid blå og hvid! Jeg holder med to hold: Lyngby og dem der slår Farum i denne uge.
Hvepsebørge det er seriøs god humor .. sidder og fniser i stilhed mens ungerne puttes..
Helt vildt at en så ubetydelig spiller i Superligaens historie med hele 24 kampe under bæltet stadig kan være interessant for bold..


Er du en af de personer der kommer ind i storcenteret, og begynder at brokke dig, fordi der i dag er gratis guitarundervisning på torvet, fordi det har du slet ikke lyst til og brug for?

Det er en mulighed for dig så bare at lade være med at tage den undervisning, og holde dig fra torvet..., præcis som at det er dig en mulighed, bare at lade være med at læse disse artikler og så lade være med at kommentere... ;-)
Boldklubben Frem 1886 (Spillet og fast foelgende siden jeg var 4 i 1984).
KOMMER HJEM, KOMMER HJEM - AKPOVETA KOMMER HJEM !!
Annonce