Snak

Mere indhold efter annoncen

Rami tordner mod Martinez: Største lort i verden

tors 22. dec 2022

Adil Rami, der var med i den franske VM-trup, da Frankrig vandt VM i 2018, er slet ikke tilfreds med Emiliano Martinez' opførsel efter den argentinske VM-triumf. 



Læs hele nyheden her
Så er man vel ikke selv særlig meget klogere, når man kalder en anden for en kæmpe lort på IG
Tror sgu også han er lige glad. Han har lige vundet vm.
Moral er godt.....
"Mest hadede mand"
Det er vist kun i Frankrig, at det gør sig gældende. Resten af verden er vist ligeglade, Martinez gjorde det skide godt.
If I had the wings of a sparrow... If I had the arse of a crow... I'd fly over Pride Park tomorrow... and shit on the bastards below!
Martinez er da et fucking fjols og jeg tror, at flere fodboldfans på planeten er enige med Rami end med argentinerne.
En dårlig vinder. Det er usmageligt.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Der tror jeg bestemt ikke.
De fleste danskere, eksempelvis, synes nok at Peter Madsen, Peter Lundin osv. er større lorte end en eller anden tilfældig fodboldspiller.
Ja, det er den selvsamme Rami, der har udøvet partnervold mod Pamela Anderson.
Det er sjovt så meget, folk har været efter de tabende holds kommentarer, efter kampene.
Men når vinderen udtaler som martinez gør, så syntes jeg det er under lavmål.
Man hører ikke ret mange andre Argentinere have det behov.
Med svaghed for Liverpool, vil svarene nok være lidt farvede...
moderator
Alle ved da det er Bono.
https://kortlink.dk/sudv
Ja, det er den selvsamme Rami, der har udøvet partnervold mod Pamela Anderson.


Altså en ubekræftet sag, hvor den ene anklager og den anden afviser uden nogen former fra beviser fra nogen af parterne? Lad nu være med at tro på alt, hvad du læser.
Annonce