Snak

Mere indhold efter annoncen
Øj, hvor er det niveau dog lavt. Der bliver fløjtet frispark for de mindste berøringer. Selv Salah og Mané synes det var lige over grænsen selvom de også er gode til skuespil. I øvrigt, hvem bliver straffesparkskytten i Liverpool nu? For Salah fyrede da sit skud ud af Senegal.
Og så de laserpointers… kan huske danskerne brokkede sig over laserpointere i Schmeichels ansigt under EM. De burde lige checke denne kamp. Det er åbenbart lovligt i Senegal.
… and the Spurs go marching on! Spanien: Barca - du ved, der hvor den bedste spiller i historien spillede Danmark: AaB - du ved, den bedste klub i Danmark... vil nogen mene
De senegalesiske fans får jo nærmest engelske fans til at ligne spejderdrenge.
Er du gal, hvor er det dårlig sportsmanship.
Ajooba:
"Interessant at Mané nu har slået Salah to gange i 2 super vigtige kampe", hvorfor? Han spiller jo på det klart bedste hold? Jeg forstår ikke lige hvad du tænker.
Interessant at Mané nu har slået Salah to gange i 2 super vigtige kampe


Tja, på to straffesparkskonkurrencer. Hvad tolker du ud fra det?

I øvrigt, hvem bliver straffesparkskytten i Liverpool nu? For Salah fyrede da sit skud ud af Senegal.


Det kommer da selvfølgelig ikke til at have en effekt.
I øvrigt, hvem bliver straffesparkskytten i Liverpool nu? For Salah fyrede da sit skud ud af Senegal.

Fabinho ;-)
Y. N. W. A. - #JFT97
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Omvendt kan man sige, at det ikke lige frem lignede spillerne blev generet af det.
Så kan man altid kalde det usportsligt. Men hvis det ingen påvirkning har, så virker det ligegyldigt.

Senegal har virkelig være onde ved Egypten de seneste måneder.
Dog det mest interessante hold at se på af de to.
Above all: FC København Second in command: Real Madrid Luis Figo, Raul & Maldini - Stjerner på og udenfor banen. Fænomenet Ronaldo ændrede standarden for angribere. Eden Hazard - Det nye stjerneskud!
Helt vanvittigt at sidde at se på de lasershow!! Virkelig usportsligt. Tvivler dog på at det for konsekvenser.
Niveauet er forfærdeligt lavt i afrikansk fodbold, og til VM 2026 har de gudhjælpemig fordoblet antallet af afrikanske lande.

EM og VM mister magien i jagt på flere penge. Lidt ligesom i engelsk fodbold.
Helt vanvittigt at sidde at se på de lasershow!! Virkelig usportsligt.


De skal bare gøre ligesom englænderne og kalde sig selv for "Street smart" så er der intet problem :)
We know what we are
Laserlys? Det lagde jeg ikke mærke til… Det gjorde spillerne vist heller ikke;)

Imponerende dårligt sparkede straffespark, men bevares der var nok også nerver på.
Liverpool FC - Y.N.W.A 🕊️His name is Diogo🕊️
Annonce