Snak

Mere indhold efter annoncen

Silkeborg afviser Norwich-bud på Mattsson

lør 5. jul 13:03

Ifølge Bolds oplysninger har Silkeborg IF afvist et bud på i omegnen af 15 millioner kroner fra Norwich på Pelle Mattsson. 



Læs hele nyheden her
Kunne de Ikke bruge magnus I stedet for ? Jeg tror gerne fck vil sælge ham for den pris 🤔
Skambud
Ha ha ha. 15 millioner? Hænger slet ikke sammen når kvisten er solgt for 82.
15 mio. er sgu også i underkanten. Det giver mening i forhold til at han har relativt kort tid tilbage af aftalen (halvandet år).

3 mio. euro burde han som minimum koste imo.
Boycott Benjamin Boycott. SIF: Elendige siden Trivela Group
En ok pris.. 15-20 mio er nok deromkring vi er for ham.
FC København <3
Mere indhold efter annoncen
Annonce
30 millioner og de har en spiller.
HB Køge. Ikke så meget fikumdik.
Kom nu BIF og Schmedes!!
Til grin bud , han er en af ligaens mest stabile spillere , jeg ville også sige 20 mil som minimum
Er kvisten solgt for 82???? Haha vanvittigt godt købmandskab så - Troede ærligt at han ville ryge for 40-50 stykker.
Pelle skal nok blive solgt for 3 millioner euro.
Håber lidt på aat der kommer en erstatning til midtbanen så, Freundlich greb i hvert fald slet ikke chancen i går mod en utrolig ringe modstander. Andersen er heller ikke god nok. Vi mangler også løsningen for klynge.
"Pelle skal nok blive solgt for 3 mio", siger man lige efter at man har vist man ingen forstand har spillernes værdi. For en type som dig, så er det nok meget godt at bruge diverse hjemmesider for at få info om en ca. værdi, hvis man ikke selv har viden eller indsigt i det.
Annonce