Snak

Mere indhold efter annoncen
For et par år siden i parken, blev der begået et frispark på Nicolai Poulsen, fck går ned og scorer kort tid efter
Der var begrundelsen at agf´s forsvar kunne nå at komme på plads, fordi der var en ny spilsituation
Det må man også sige tilfældet var her !
´Det eneste jeg gjorde var at påpege dette.´

Pas på, hans daddy bliver bare sur
Kongens klub. KSDH
Jeg ser sgu´ gerne, at kampen bliver uafgjort, men når MKK misser den hands i første omgang, er der ikke noget VAR kan gøre, da det ender med at være en ny APP (Attacking Posession Phase).
Fast inventar på Sektion 12. Loyal støtte af Spurs siden 1981.
Uslu, Kehlet og Putros er snart de eneste dommere jeg kan have respekt for.
Det er vel ikke fordi, han ikke har set den? Må være fordi, han vurderer, det er uforsætteligt i første omgang og VAR må vurdere det som ny situation.

Men forstår 100%, at man føler sig snydt som FCN fan. Havde jeg også gjort.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Stort set altid kampafgørende fejldomme, når MKK har fløjten. Det må snart slutte for hans vedkommende
Nu har MKK da helt tabt sutten
Vildt agf det nye Parken. Dommeren må have Oddset , eneste forklaring
MKK er AGF fan. Han hader ihvertfald Randers.

Når det så er sagt, så er det her det bedste AGF hold jeg har set i de 23-24 år jeg har set Dansk fodbold.
Hvad sker der lige der, vanvittig Anderson ikke får gult, for den hensynsløse takling med knopperne forrest. I stedet uddeler dommeren gule kort, for brok. Det er jo absurd
Annonce