Snak

Mere indhold efter annoncen
Pinligt for dansk fodbold det her… Og dem der ikke bakker op om de danske hold i Europa i tråden: tag jer sammen.
Kvabskalle. Tal da pænt. Folk inklusiv mig selv er velkomne til at have en holdning til AGF, når det trods alt er koefficientpoint, der er på spil. Jeg håber, da inderligt at de klarer den er nu mindst kommer i Europa League, men når de smider det væk på sådan en tåbelig måde, har man da ret til at være skuffet over dem. Det hold jeg holder med spiller i 1. div, så mit synspunkt er udelukkende ud fra, hvad jeg synes er ærgerligt for dansk fodbold. At du så mener, at jeg er en taber ud fra det grundlag, siger mere om dig end mig.
RickGrimes
I dag 20:45
Fornemmer pænt meget AGF hate i tråden

I wonder why😂😂😂😂
Tror alle kan blive enige om at sektionen og sydsiden kommer ingen andre klubber bare i nærheden af
Fuck aabager er et fedt navn... Holder man med Aalborg Freja så ;)
Må herren være med os, tak til Gud, vi håber at det går Danmark godt.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Er der ikke en moderator der gider tage sig af ham der Atalanta brugeren? En ting er at han blamere sig i denne her tråd.. kig lige barnets historik igennem - det er jo det rene trolleri altså 🤷
https://facebook.com/enchancetillasse/
Pinligt for dansk fodbold det her… Og dem der ikke bakker op om de danske hold i Europa i tråden: tag jer sammen.


Enig.
F.C. København - Tak for alt, Nees og Sune. VELKOMMEN TIL BO! Bestyrelse og ejere RAUS. Sælg til nogen som rent faktisk interesserer sig for sporten og som elsker klubben ELLER BEVIS JER SELV NU.
At de ryger ud til Lech som spiller i Europa hver sæson er forventeligt.


Enig - og de har en træner i Niels Frederiksen, som ved et par ting eller to om Superligahold...
boykott VM 2026! Elsker lange, reflekterede og informative indlæg i bold.dk-forummet
At møde op i europa med en taktisk indstilling som denne, er at bede om at blive kørt over.
Started as fun, keep it that way.
Er du gaaaal en pinlig omgang!
Annonce