Snak

Mere indhold efter annoncen
Så blev det et godt resultat selv om det så sort ud på et tidspunkt! Men en flot anden halvleg, selv om de stadig gav for mange chancer væk, så tror jeg bestemt de har muligheder i Jylland. FCM skal være nervøse for deres kontra angreb men ellers virker det virkeligt som et hold der giver store chancer væk og er utroligt uskarp! Jeg tror godt fcm kan gå videre herfra.
Ja 1-0 under de her omstændigheder kan FCM nok ikke klage over. Ganske fint at de kan holde det her på et smalt nederlag med et rødt kort så længe. Alt er åbent i returkampen.
Stærk europæisk præstation i undertal hele kampen, imod et stærkt hold på hjemmebane. Andre danske hold kunne lære at kæmpe et fornuftigt resultat hjem inden returkampen.
Ja dér kom chancen til Billing, som du sagde at Cho nok skulle få.
Hobro
Stærk præstation!
FCM var også pænt nedspillet i 2. halvleg men godt at holde 0 i sidste halvleg
Annonce