Snak

Mere indhold efter annoncen
Så sparke folk i hovedet = okay! Du får lige et gult, så meget blod var der heller ikke!
Tackle dem bagfra = rødt, sikke en svinestreg!
De skulle ligge billeder på Twitter, af Wass siddende i omklædningsrummet igang med at bestille ferie, vel vidende at sæsonen er slut for ham.
Fck burde have fået rødt kort tidligere i kampen. De får den sædvanlige dommer hjælp.
Så sparke folk i hovedet = okay! Du får lige et gult, så meget blod var der heller ikke!
Tackle dem bagfra = rødt, sikke en svinestreg!


“Dine briller er så farvede. Du er så klam at høre på”
DinÆgteGrammatiklærer

Det er næsten ligeså underholdende at læse kommentarer herinde, som det har været at vinde over BIF idag

Det er sådan cirka ligeså tossede indlæg, som dine egne medfans kom med for 14 dage siden. Der er tosser i begge lejre. For 14 dage siden havde du dog ikke helt så travlt med dine tosser.
Bevar Brøndby IF - Imod GFH og flerklubsejere
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Bowie

Hahhaa.. havde været klasse, lige 3 uger afsted.. ses..

Ej men den er så dum af Wass.. hjerneblødning,
@derPerfektionist

Jeg er til dels enig :) Gult er ikke horribelt dømt, da det kan se hændeligt ud. Jeg vurderer dog , at den er klart tættere på en rød :) Det er bare for voldsomt og han tilsidesætter sin modstanders helbred med aktionen.
@madsleb
Skal jeg quote alt det lort der kom ud af din egen mund? Eller vil du lige selv scroll ned engang
AlecT stop nu inden det bliver pinligt!!! Selvom det nok er for sent..
Som fck-fan må jeg bare sige at Brøndby var bedst i 75 minutter, men kendte ikke deres besøgstid. Kæmpe arbejde af dommeren, nok den bedste dommer i derby i lang lang tid. Mener ikke der er rødt kort til Claesson, ved godt jeg er farvet, men han står med ryggen til, og virker bagefter oprigtigt ked af det. Desværre viser Wass sit sande jeg og sælger sit hold fuldstændigt til sidst. Flot fight men ikke særligt flot spil
Annonce