Snak

Mere indhold efter annoncen
Hvorfor bitcher de Mensah ved målet? Det er da Alves og J. Rasmussen, der klovner - sidstnævnte prøver at trække offside, selv om han har fuldt udsyn til ALves, der står med begge støvler begravet i jorden. LOL.


Hvis Mensah ophæver en kollektiv aftale om at trække offside?
mensah ophæver offside fordi han står og kigger bold.
Få lidt friske ben på banen Uwe
Ingen husker hvem der blev nummer2
Hold nu kæft tøserne fra bif er nogle skuespillere. De skaber sig jo for vildt. Måske de skulle spille i kilt fremover?
Jeg har lige set den i slow igen her på hjemmesiden. Det er faktisk Alves som ophæver offsiden. Mensah står fint placeret.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Det er nr. 32 Alves, der ophæver offsiden - ikke Mensah.
Plus Jacob Rasmussen har front mod Alves og kan ikke undgå at se ham.
Uden ligaens bedste venstreback så det noget sværere ud, så desværre fuldt fortjent hvis AGF får et point med hjem
@Komnulidt
Er du en voksen mand og snakker du til/om andre på den måde normalt, når du ikke kan gemme dig bag en skærm? Du er anmeldt for dine provokationer og sprogbrug.
Hvad synes i om at det er Mikkel Andersson selv der siger stop, efter at have spillet videre i 6-7 minutter efter hovedskaden?

Jeg synes stadig ikke at vi tager de her hovedskader alvorligt nok.
FCK
Annonce