Snak

Mere indhold efter annoncen
Spørger lige for sidste gang... Ser de ikke kampene igennem i Brøndby? Divkovic er simpelthen så ringe, og det kan ikke nytte noget at han engang imellem lave noget der er rimeligt, når resten er så latterlig dårligt og uprofessionelt
@181377

Der var da en form for produkt fra Divko. Super flot bold som meget uheldigt blev opsnappet af den Fredericia-fod, den landede i. Derefter et super flot tilbageløb med et meget uheldigt frispark mod den mand han fældede.
Forstår ikke hvorfor man trækker i nødbremsen når man er bagud 1-2 havde været smartere at se om Pentz kunne have gjort noget... Nu bliver det svært for Brøndby.
Det må man sige - virkelig skuffende
Som kommentatoren siger så er vi nok mange der allerede havde sat 3 point ind , og det ligner spillerne også havde det efter 1-0 målet.
Grego må godt nok være skidt til træning siden han ikke får chancen når vi spiller med indlæg i feltet
Taber vi, ryger det det sidste håb om mesterskabet
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Der er INTET bundniveau på Brøndbys spillere, det er kampe som dem her der gør at Brøndby aldrig skal nævnes som mesterskabs kandidater
Brøndby og Chelsea
Er han en profil? Uanset hvad dumt lavet
Der er INTET bundniveau på Brøndbys spillere, det er kampe som dem her der gør at Brøndby aldrig skal nævnes som mesterskabs kandidater


Det her minder om deres kamp mod det hold fra Færøerne. Forskellen er at Brøndby ikke vinder her.
Brøndby har indtil i dag gjort rent bord mod bund 6 hold. Det har været mod top 6 problemet har været i denne sæson
Godt nok et vanvittigt ulogisk resultat resultat. Fredericia der er i enorm krise tager til Brøndby og vinder imod et hold som kun har tabt i Parken de seneste mange kamp i superligaen.
Annonce