Snak

Mere indhold efter annoncen
Forsvarsspilleren laver en forseelse. Kan i ikke se det? Vildt. Forsvars spilleren sætter jo aktivt benet tilbage i lewandowskis sparke bane
Det jo ikke en aktiv handling fra Suzuki? Lewan svinger benet tilbage. Der kan simpelthen ikke være straffe på sådan noget.
Håbløst straffe! Hold nu op hvor er det ringe af VAR...
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
Ikke i nærheden af et straffe.. foræring
Det er ulideligt at høre på to kommentatorer der fuldstændigt har midt objektiviteten. Selvfølgelig skal de heppe på de danske hold, men de skal vel journalistisk stadig dække hvad de ser objektivt.

"Han strækker selv benet tilbage" hvad er det for noget vrøvl, selvfølgelig gør han det, også er der en berøring på benet. Det virker da som et straffespark i min bog.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Det var da helt grotesk
Ind foran??

Det er da lewandowski der sparker bagud?
Så er der satme tit straffe, hvis en angriber bare skal sparke ind i en forsvarsspiller der står en halv meter bag angriberen.
Kommentatorerne er lidt for fck begejstrede
Det er der tydeligvis også en bruger der er, bare meget begejstret for Barcelona 😉
“Whoever invented soccer should be worshipped as god.” – Hugo Sánchez
Det er jo var rummet der er pinlig
Ingen rammer ham! Hvad fanden er det der for noget?! Det er absurd ringe! Det må jo aldrig ske
Annonce