Snak

Mere indhold efter annoncen
Måske skal man se sig lidt i spejlet, når man mener, at folk, der undres over de konstant bizarre dommerkendelser, lever et trøstesløst og kedeligt liv????
Det er ikke fck det handler.om... det handler om dommerne, at fck så altid er involveret i kampene er en anden sag og så alligevel ikke....
Måske vi skulle adoptere BIF´s "Alle hader os".
Ser ud til at passe godt på Bold i det mindste.
bruger 154671

Måske skulle du prøve at forny dig. Dine fantasier om dommerhjælp til FCK, bliver ikke til sandhed, bare fordi du gentager dem i næsten hver artikel om FCK. Det er simpelthen tabermentalitet af værste skuffe, hele tiden at skylde skylden på dommeren.

Vlocos

Jeg tror at mange FCK fans også er ærgerlige over, at FCK ikke nupper 10 ud af 10 mesterskaber, men dem vi har nuppet har været helt uden dommerhjælp, og hvis modstanderholdene bliver ved med at tro, at de taber p.g.a. dommeren, og ikke kan indse, at de er for dårlige, så ender det da med, at FCK tager 10 ud af 10 mesterskaber
@sulut jeg er enig i at det er trættende at læse om dommerhjælp. Der er ikke dommerhjælp, bare et ufatteligt dårligt niveau blandt danske dommere. FCK er bedre end de andre hold og det skal de jo også være, især på hjemmebane. Og sådan skal det jo også være, når det er suverænt den dyreste trup.
“Whoever invented soccer should be worshipped as god.” – Hugo Sánchez. Top 6 26/27: FCN, FCK, FCM, Brøndby, Viborg og Randers. Nedrykkere: Horsens og Sønderjyske.
Det er sku de samme der tuder hver evig eneste gang fck har spillet.

Hvis rigtig mange herinde ikke måtte bruge dommerhjælp og VAR hjælp, så tror jeg sku de løber tør for ord de selv kan stave for det er sindssygt så mange der ikke kan andre ord i så mange tråde.

Gætter på de fleste er voksne herinde, så prøv dog at argumenter som voksne eller prøv at luk R….. hvis man ikke har noget fornuftigt at byde ind med. Det andet er ved at være på trættede og til grin.
@Vlocos
8 incidenter 0ver 3 1/4 sæson vel ikke mere end 2,33 incident per sæson. Er det det folk tuder over?
Annonce