Snak

Mere indhold efter annoncen
Vildeste kamp med et dansk hold indblandet ! :D
Pis men gode point til DK og der kan være flere i vente. Mon ikke FCK slår Gala
Where´s all the haters going, home to silent theatre
Det er altså også noget ævl, når man begynder at tage noget af præstationerne, fordi modstanderen spiller med 10 mand.

Der er jo en grund til, at man har fået et rødt kort. Det er fordi, der er blevet begået en individuel fejl. Det tager intet af præstationen. Ligesom et "tilfældigt" mål, heller aldrig er helt tilfældig.
Kan alle jer fck haters sætte jer på den. 🤣🙌🏻


Var med på Old Trafford, da AaB fik 2-2. Mindst ligeså stort resultat, set til at det United-hold havde en helt anden klasse.

Men ja, det kan bare noget med de europæiske kampe.
KatarinaMariaSofia
Mere indhold efter annoncen
Annonce
@MU4EVER90 Hvor er alle de som mente FCK er favoritter i aften? Tænk at være så dum overfor et af verdens største hold nogensinde.


Den lader jeg stå helt alene :D
Wawawwawaaaaaa!!!! Hvor er I henne nu , alle jer Haters!? hahaha
Where´s all the haters going, home to silent theatre
Haha, der er ingen high road i lille Chris-land. Og du undrer dig over hvorfor der er nogen der synes din attitude er rådden.
Vi må hellere lige huske og pointere, at manden der afgjorde kampen, er en knægt på 17 år med kæmpe nødder, der i dag blev den 14. Yngste til nogensinde at score i Champions League.
Mon ikke Diks er ganske fint tilfreds med, at han udråbte FCK som værende favoritter? Jeg tror det!

Forza FC!

Og Roony er jo fucking legende!
FC København - jysk medløber siden 2002/03
Annonce