Snak

Mere indhold efter annoncen
Enig med folket her. Lige præcis det disciplinære er jo blevet drøftet ret ofte i onside og andre SL programmer. Det er jo ikke en tilfældighed eller fordi de er uheldige.
2 gule kort på 9 min godt gået Erlic
Altså, hver gang jeg ser et resultat eller et kampreferat, der involverer FCM, har de fået et rødt kort. Hvad fanden laver de?
Peger pilen ikke lidt ud. ? 2 midterforsvarere med gult i pausen er ikke videre smart. Om det er rigtig eller forkert skal Tullberg jo stadig reagere.

Især Erlic er jo kendt for at gå hårdt til den.
AGF og kun AGF!! KSDH!!
De er ikke så underligt. For FC over tændt. Skræmmende at høre fuldstændig rigtig udtalt af Flemming Poulsen før kampen. Er det en dansk klub der bruger temmelig mange penge. Kun kan spille på De er ikke så underligt. For FC over tændt. Skræmmende at høre fuldstændig rigtig udtalt af Flemming Poulsen før kampen. Er det en dansk klub der bruger temmelig mange penge. Kun kan spille på fysisk. Det er sørgeligt at se hvor mange dygtige spillere at man har ødelagt ved at det bare skal være voldsom fodbold.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Som træner, som spiller. Spillerne følger jo blot Tullberg´s opførsel

Den opførsel skal bare kortes væk!
Det her fcm hold har godt nok ikke meget fodbold i sig.. det bliver svært at vinde det danske mesterskab med ballon fodbold:/
FCN fører 5-0
Rigtige fans siger nej til pyro på stadion!
Kom nu, FCM!!!!!!
AGF - siden altid
Det var ærgerligt fcm ikke fik scoret i sin rigtig gode periode, især de første 15min af første halvleg var virkelig gode.
Annonce