Snak

Mere indhold efter annoncen
Vi skal blive med ved at genpresse deres midt. De er vildt usikre.
Pinlige olé-råb af de danske fans.
Damsgaard, Hjulmand og Froholdt klart de bedste indtil videre. ASO er piv elendig, utroligt jeg skal sige det men dårligere end Dreyer siger næsten alt. Han har heller ikke haft vildt meget at gøre med, men altså han virker jo totalt opgivende.
moderator
Der er også voldsomt meget dynamik og aggressivitet på vores midtbane. Det må være hårde vilkår ift. at få ro på spillet.
https://kortlink.dk/sudv
Ja. Isaksen ville godt nok pynte på det her hold. Så var vi farlige fra begge sider.

Imponerende, hvordan Mæhle kan være med tilbage til at forsvare hver gang og samtidig agere det brede punkt, der tillader Damsgaard at trække ind i banen. Sikke en motor.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Det er flot trænerarbejde i dag. Vi spiller sgu underholdende fodbold.
For fa’en, hvor slår Joakim Andersen nogle fede, skarpe afleveringer frem i banen.
Jyllands fremtid, Vejles stolthed - VB
Sikke en redning af deres keeper. En halv meter mere til højre og det havde stået 2-0 til Danmark.
Chris.

Froholdt har da ikke været speciel god , og klart ham med den laveste karakter af alle spillere på alle sider. Men kan godt se du er stor fan
Det var så Mavropanos der fik gult mod Belarus og ville komme i karantæne i næste kamp, og ikke Koulierakis
Annonce