Snak

Mere indhold efter annoncen
Det skal jeg gøre sir🫡.
Men rent faktuelt er der jo ikke noget forkert det jeg skriver, i og med det har været det som fckfans har skrevet. Og derfor virker denne ene sejr som måske glipper, ikke som noget der ændre noget i det store regnskab.
Men kig da endelig kommentarsporet igennem igen, og se om der ikke er andre som også burde hæve niveauet 👍tidligere anklagede du mig jo også for at skrive noget du havde sagt, selvom du ikke havde læst mit første indlæg.
For helvede hvor er det ringe.
Kom nu bif - 1 pind mere
Siger ikke at det ikke er vigtigt, men at det ikke er 1. prioritet i sådan en kamp, samt en god mulighed for dem uden kampform, at komme igang. Det hele handler ikke om en enkelt kamp.


Forstår sgu da godt man sparer og doserer folk. Det gør FCK da også. Men stadig, du kalder folk tumper, fordi de har en anden indstilling end dig. Det virker sgu da lidt dumt..
Hvem skal hæve niveauet Cheddar?
Det er jo sådan set helt faktuelt korrekt at BIF smider nemme koef points.
Og stop med at kalde mennesker tumper, eller øg resiliensen lidt hvis du ikke kan tåle kritik. Som FCK fan hører jeg det hver uge - først er det PC, så er det hånen af Cornelius, så er det FCKs økonomi mm.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
moderator
Cheddar - bare gør det og koncentrer dig udelukkende om eget niveau. Sidste advarsel. Lad være med stråmænd osv. Du skal ikke svare på dette men bare hæve niveauet og have en god fodbolddebat og ikke prøve at starte mudderkast ved en hver given lejlighed.
Dette er en signatur.
Det booster ikke ligefrem selvtilliden med en uafgjort..
Yes sir.
Jeg stopper her👍
Dette er skammeligt og utilgiveligt!! Brøndby skal vinde sådan en kamp 10 ud af 10 gange selv med reserverne!!

Hils Bif fan
Nej, nej, nej...BIF er jo bare komplet ligeglade med Danmarks koefficientpoint.

F´me...dårligt! 😈
Rigtige fans siger nej til pyro på stadion!
Annonce