Snak

Mere indhold efter annoncen
Så du tror ikke det er sandt hvad jeg skriver fint med mig. Jeg kan se der er rigtigt mange som skriver det samme som mig her i tråden. Der er færre som skriver det samme som dig. Det bekræfter mig i at det ikke er helt forkert det jeg skriver. Forstår godt du syntes at det er en god dommerpræstation for ellers havde i jo været bagud med 2-9
Er det mig du skriver til?
Endnu en horribel kamp af Mads Bech.. Han sætter ikke en eneste fod rigtigt…
Det utroligt så dårlige fcm er efter en landskampspause. De skal virkelig til at tage sig sammen. Kom så FCM
Jeg kan ikke huske jeg har set noget som helst sikkert fra FCK i meget lang tid.

Måske du ikke følger FCK´s kampe og SL så meget?
FCK har en sløv sæson, men deres trup er stadigvæk milevidt foran de andre i SL og selvom jeg synes FCM har en bedre offensiv, så er FCK bedre på både midtbane og forsvar.

FCK har ikke Europa mere. De kommer til, at vinde de fleste af deres kampe i mesterskabsspillet. De er meget stabile når det gælder.

FCM har i ét stykke tid været i spillemæssig krise og selvom de har fået point, så holder det ikke i længden. Deres defensiv er jo ikke engang top4 værdig.
Football is played with your head. Your feet are just the tools
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Igen for i fordel af dommeren selv om der er hånd på bolden. Fik lige et angreb foræret. Der var hånden meget længere ude.
moderator
Synes jeg har fulgt meget godt med i superligaen Fall. Jeg synes slet ikke FCK har været overbevisende. De får alt for få afslutninger og der er mange individuelle fejl, At de pludselig skulle være store favoritter til et mesterskab, forstår jeg ikke du mener.
Dette er en signatur.
De fucker da vist selv det mesterskab op.
Y. N. W. A. - #JFT97
2-9 alligevel??? Hvor skulle de mange mål til FCM dog komme fra?
Ja hvis det var dig som skrev at du ikke tror det er helt sandt det jeg skriver , så ja
Annonce