Håbet fcm spillerne kommer til at løbe rundt om banen hele træningen mandag… mage til slap slap indsats er sjælden set
Snak
søn 20. okt 2024
Nu var det jo så heller ikke ham der scorede. Jeg tror afgørelsen er helt efter bogen.
Ah ok det må være derfor så.
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
søn 20. okt 2024
Jeg er altid undrende over for, når trænere vælger et halvt B-hold før en Europakamp. Havde Fcm i stedet startet med de 11 bedste og skiftet ud efter en sikker føring eget en time, ville de jo vinde sådan en kamp. Dårligt trænerarbejde.
søn 20. okt 2024
Vildt 9 min ekstra tid , er der sket noget ud over et knæ i ryggen også udskiftninger??
Redigeretsøn 20. okt 2024
Halvt B hold? Mange af dem der skulle være A hol f.eks Buksa er jo lige kommet tilbage fra skade samme med Oliver Sørensen. Så det er da ikke så underligt.
søn 20. okt 2024
Nu var det jo så heller ikke ham der scorede. Jeg tror afgørelsen er helt efter bogen.
Helt korrekt. Når bolden kommer fra egen krop og rammer hånden utilsigtet, og det ikke er den scorende spiller, så er det ikke grund til at annullere målet. Helt korrekt af dommeren.
Og helt sindssygt at Diao ikke bliver vist ud. Kæmpe hensynsløs svinestreg. Burde give en straf på efterbevilling ligesom de fik annulleret hans kort. Håbløst dømt.
NP er Suppens bedste 6'er!