Snak

Mere indhold efter annoncen
Man skulle nok også have sagt farvel til Neestrup da man sendte Sune ud. Jeg forstår det simpelthen ikke ??? Hvad er det han kan som de synes er så godt ? Han taler for sin syge moster gør han. Zzzzz
Dadason er absurd dårlig i opspillet. Rammer ALDRIG en medspiller.
Nej man er ikke chokeret over at FCK måske dummer sig. Men man havde godt nok troet at de måske havde forstået alvoren samtidig med at de spiller i Parken. Men de har stadigvæk fint med tid til at komme tilbage.
Om man kan lide fck eller ej. Hvordan er der ikke frispark til målmanden der ???
Godt med udligningen for FCK, så er kommentatoren på Viaplay glad igen, sikke en glæde i forhold til RFC scoringen.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg ved ikke hvorfor jeg stadig overraskes over FCKs elendighed. Jeg lever nok stadig i 00’erne på nogle områder…
Det er ikke din klub - Du følger den bare
@Montesar Altså til Kotarski ved Dammers’ mål? Der var ikke skyggen af frispark.
Der kunne godt være dømt frispark til målmanden, men de ser heldigvis ikke alt dommerne
@luganotak

Vågn op 1 dårlig sæson med CL fodbold. Ja det er elendigt i Superligaen men FCM var i nedrykningsspillet for 3 år siden, se hvor de er i dag.

Og man har altså ramt mange mesterskaber de seneste par år så kritikken er meget hul når du referer til holdets præstationer for over 10 år siden. Pinligt må man bare sige.

Men som med alt muligt andet var det jo altid bedre i gamle dage.
Siger ikke, at der var off-side ved udligningen, men underligt at det ikke blev tjekket eller nævnt overhovedet.
Tag en leifi SIGFI.
Annonce