:) vi kom bagud på et fuldstændigt utligiveligt dumt hjørnespark givet af Joachim Andersen og står så og snorksover i vores opdækning?...jeg kan sku ikke gøre for det skete efter 3 minutter?
Snak
tirs 31. mar 21:28
. Vi har vel ingen andre der kan spille VB?
Nej - vores orakel af en landstræner sendte jo Viktor Bak på tribunen 🤬
Og kæft hvor er Joakim Andersen ligeledes en joke…
tirs 31. mar 21:28
Ok Mesque der er ekspert i portugisisk fodbold og Froholdt på samme tid. Det er så dejligt at være på bold forum. Det kan slet ikke tænkes han bliver låst i nogle roller han ikke trives i på landsholdet. Synes han spiller meget låst og ikke frit som er der hvor han er bedst.
tirs 31. mar 21:28
Helt enig med Morten Bruun
F.C. København -
Tak for alt, Nees og Sune.
VELKOMMEN TIL BO!
Bestyrelse og ejere RAUS. Sælg til nogen som rent faktisk interesserer sig for sporten og som elsker klubben ELLER BEVIS JER SELV NU.
Redigerettirs 31. mar 21:29
Vi mangler Eriksen ...
Han har både rutinen og de offensive ideer, han skal nok finde Højlund ...Højbjerg er slet ikke mødt op og Hjulmand spiller heller ikke ligefrem en brandkamp, synes Froholdt forsøger
Han har både rutinen og de offensive ideer, han skal nok finde Højlund ...Højbjerg er slet ikke mødt op og Hjulmand spiller heller ikke ligefrem en brandkamp, synes Froholdt forsøger
tirs 31. mar 21:29
Tredje kamp i træk, hvor vi er helt på månen i første halvleg. Hvad siger landstræneren i sine oplæg? Det er da vildt at så mange underpræsterer på én gang.
Better dead than red.
tirs 31. mar 21:29
Meget enig i alt undtaget det med Eriksen. Noah Nartey er bedre end Eriksens nuværende udgave, og derfor er han at foretrække. Giv ham debuten, Riemer!
Det er måske ikke lige kampen at give debut til en spiller. Relativ stor presball at få at skulle ind og vende en altafgørende kamp. Så hellere en der har stået i pressede situationer tidligere
