Snak

Mere indhold efter annoncen
Helt enig med Bruuns kritik af Coopers håndtering af dagens kamp. Starter med en forkert startopstilling. Venter alt for længe med at lave ændringer. Og ved Pentz udvisning vælger han at tage Brøndbys bedste offensive spiller Fukuda ud.
Vil cooper bare gøre det dårligere end birk?
Ambæk har været totalt usynlig idag. Men det må man nok forvente af en så ung spiller.
Superligaen er bare dejlig uforudsigelig.
Ja der skulle både Binks og Tahirovic også have rødt
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hold kæft hvor er og bliver Brøndby bare usympatiske 😂
Brøndby er da helt til grin svinestreg, film af Binks og så en fysisk træner på banen...Ingen disciplin. Svært hold at kunne lide.
Binks er nok suppens klammeste spiller.. på alle måder
Håber at Binks overlever..
SITLIF 🤍💙 En gång är ingen gång 💚🤍
Hold nu op Binks med det skuespil. Fint nok at Redder løser det med et par gule kort. Men det er altså ikke Brøndbys interesse at bruge tid og kræfter på den slags skærmydsler.

Vejles Enggård skal også holde op med at overspille situationen. Og Tahirovic bør være rutineret nok til ikke at tage fat i halsen på Enggård. På den måde risikerer han jo et direkte rødt.
Annonce