Snak

Mere indhold efter annoncen
Kredit til Viborg for at holde fast i konceptet og holde dampen oppe, de skal nok nå i medaljerne i år hvis det fortsætter
FCK er slet ikke dukket op til den her kamp. Under alt kritik. Virker som om at vi tænkte at vi ikke ville spilde flere kræfter efter vi kom bagud med det samme på et vanvittigt selvmål. Det er ikke sådan at vi genvinder mesterskabet.
F.C. København
4-4-2. Alt andet er for uambitiøst. To angribere til at presse modstanderne. Ikke 3 midtbanespillere der stort set kun spiller bagud eller til siden.
Tipsbladet har tippet 1-0 til Viborg. Det er jo helt vildt forkert :-)
Morten Bruun er den ondeste .
Fin kamp af Viborg, men også på et billigt grundlag, nøjagtigt som de sejre vi har hentet frem til i dag, hvor stimen også er slut.
Forza FCK, Arsenal & Barca (i den rækkefølge!)
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Men dårligt analyse arbejde i fck, for de har slet ikke haft styr på udspillet fra Kiilerich
Xgot er omkring 2,7, så de har spillet sig til næsten 3 og fået et gratis, så fck kan ikke gemme sig bag freak accidents
@soul hvilken stat får den op på 2,7

Forza er på det halve. Og det kan undre mig. Og det er fuldt fortjent sejr
“Whoever invented soccer should be worshipped as god.” – Hugo Sánchez. Top 6 26/27: FCN, FCK, FCM, Brøndby, Viborg og Randers. Nedrykkere: Horsens og Sønderjyske.
Ikke en eneste afslutning indenfor rammen af FCK.
XG 1,32 mod 0,37
Annonce