Snak

Mere indhold efter annoncen
@Valencia, du er kraftedeme for dum at høre på. fuck dig
United skal godt nok arbejde på deres indlæg. Forfærdelig dommerpræstation og ulideligt at se Atletico tude ved den mindste kontakt, håber ikke de går meget længere!
Både FA-Cup og nu også CL er glippet pga en eller anden idiot som går rundt og kalder sig dommer. United er langtfra imponerende, men idag burde det som minimum være nok til omkanp.
Hold kæft en skandale dommer, 2 kæmpe frispark i optakten til Atleticos mål, først på Elanga og derefter på Fred. Men for helvede vi spiller elendigt i 2. halvleg
For under en måned siden var de sikre på de ville vinde CHL.. det er sku en fryd for øjet de ryger ud
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Atlético er og bliver et af de hold man som fodboldelsker har svært ved at elske…
Tillykke til Atlético - dejligt med et laliga hold videre
FC Bayern München - rigtigt mange år :-)
Der var ikke frispark til Elanga. Dommeren dømmer en fin kamp. Det er ikke hans skyld, at Man United ryger ud. Det kan de takke sig selv for. De kommer jo stort set ikke frem til noget og de indlæg de forsøger at slå er af rigtig ringe kvalitet. Atletico er samtidig gode, kyniske og rutinerede i den slags kampe og det viste de igen i dag. Deres kontraangreb var giftige og alt i alt er det fair, at de går videre.
pga en eller anden idiot som går rundt og kalder sig dommer.

Aaaaah. United byder ikke på meget, heller ikke i første kamp. Atletico er ulækre, enig, men det er bestemt ikke dommerens skyld.
MU har været dårlige det meste af sæsonen. Men syntes godt at de kan være aftenens indsats bekendt. At Mølby siger ingen rytme fortæller mere om hans modvilje mod MU end hvad han så i kampen. Bortset fra det var AM bare skarpere på deres chancer, så uanset om man kan lide deres stil . .. så tillykke
Annonce