Snak

Mere indhold efter annoncen
Usselt fcm
Ignorer randominator, lad være med at reagere på indlæg
Han er en kæmpe troll.
Når man vælger at skrive sit navn raNdOMiNAtoR, så viser det vist med al tydelighed at han nok ikke er en dag over 15. At han så samtidig er åb "fan", ja så stikker det helt af.

Han er sikkert god i CS eller noget.

OT : Lad os nu vente med at dømme FCM før vi rent faktisk ved om de har en sag. Skylder de penge til ribe eller hvem de ny skylde rpenge, skal de nok betale.
@Randomtosse
Sjovt nok du kalder andre klubber for ækle, når man holder med en virksomhed, hvor spillerne liker Twitter-opslag imod deres egen træner, træner og sportsdirektør blamerer sig gang på gang og man har voldtægtsforbrydere blandt sine spillere. Og nåh ja, så er man ejet af et badeland og kunne ikke klare sig i 3 sæsoner uden sit badeland, førend man ville gå konkurs.
Det er sjovt som du og BB kan tale så grimt om andre klubber i samtlige artikler uden I bliver smidt ad h-til, blot fordi det er FCK-moderatorer. Har I i øvrigt ikke også været ejet af én, der blev dømt for kursmanipulation af jeres virksomheds aktier? Ufatteligt i har så lidt omtanke og aldrig magter at se lidt indad uden konstant at kaste med sten, når man bor i et glashus.

Havde moderatorerne været neutrale her, ville folk som jer jo være smidt ud for længst, som Lupus også påpeger I burde med jeres provokerende, nedladende tilgang overalt.
@Mijreetep
Han er ret tydeligt FCK-fan. Mener i hver tfald det var ham, der skabte sig helt vildt over, at en AAB´er stødte hovedet sammen med Grabara og kaldte det overfald. Hilarious! Eller også var det Har I set mine nøgler eller Har altid ret. De er alle tre lige vanvittigt farvet i hvert fald.
Den slags historier klæder ikke FCM. Jeg håber, at det er en misforståelse. For intet er mere afskyeligt end grådighed blandt velhavende.
Zen

Er du overhovedet klar over du lige har siddet og vrælet løs på Bold.dk omkring hvorledes disse slemme slemme FCK fans kommer og ynder kritik af andre klubber, alt imens du har svinet deres klub til med alt hvad du har..? Kan du slet ikke se hvor dumt det er at sidde og bede moderatore om at give folk karentæne for kritik, alt imens du selv skriver sådan omgang..? Hvor du ikke engang kan holde dig til Bold.dks meget simpel regel om at gå efter bolden..

Såfremt folk skulle have karentæne udfra dine kriterier, ville der sgu da kun være FCK fans tilbage her på forummet.. En Chl kampagne, en ubesejret stribe, lidt point tab til de mindre klubber, en 2.plads osv osv... og vi ville have dette sted for os på under en måned, såfremt bare en af de ting sker.. Der Fusme ingen der oplever noget i nærheden af den volume af kritik af klub, som FCK fans her på bold dk, og alligevel har vi fatsvage idioter som dig der skal sidde og tude over der kommer lidt igen den anden vej, om så du skal udstille dig som hykler, så skal FCK hadet bare ud.. Igen
FC København. Siden 1993.. Man U siden 1986 Landsholdet, DBU og MO boykottet siden 2007 Ståle skulle aldrig have været fyret 2020 Rooney skyder lige godt med begge ben, nok bedst med højre... Citat John Faxe Jensen...
Rusland: Pris på Dreyer Kr. 42 mill.
FCM: Det er sgu en fair pris. I skylder os stadig cirka Kr. 37 mill., så lad os sige Kr. 5,2 mill for spilleren, og så sletter vi den gamle gæld.
Rusland: Det er en aftale. Vi sender lige en salgsbekræftelse til jer lydende på Kr 5.200.000,- og så sender I en bekræftelse på, vi ikke skylder jer noget herefter.

Godt købmandskab som det kendes på Bornholm og i det jyske...
@Zenzei

Så du Brøndbys pokalkamp idag? :)
Da F.C. København tirsdag aften vandt over Galatasaray S.K. i UEFA Champions League og samtidig kvalificerede sig til 1/8-dels finalen i UEFA Champions League, forventer PARKEN Sport & Entertainment A/S nu et resultat før skat på 430 til 445 mio.kr
Annonce