Snak

Mere indhold efter annoncen
Hjernedøde FCK fans... Fortjent sejr til Brøndby!
Det var den største farce, det der. Hold kæft hvor er det modbydeligt at slå en kontrollør ned, slå politiet og smadre det hele. Håber de idioter ryger af helvede til i spjældet og ikke får lov at komme i nærheden af et fodboldstadion igen. Føj!
Nu skal der tages afstand fra hele FC-fløjen. Skandale
Den helt rigtige vinder idag... FCK spiller virkeligt dårligt og vil intet! Fuldt fortjent...! Bliver spændene at se om DBU kan se igennem fingre med den skandale til sidst?
Gladbach - du er jo idiot?

Det er da ikke FCK som klub der er uden elektricitet i øverste etage, men derimod 100-150 mongoler der tror de er fans.
Kan vi ikke tale om kampen i stedet for at give idioterne mere spalteplads?

FCK blev kørt ud af banen på samtlige præmisser. Vores angribere skulle have været meget, meget mere skarpere, så var den slet ikke blevet spændende.

Pukki og Kliment, for helvede da.

Wilczek må være mega frustreret over at sidde på bænken.

Crone er på vej til at blive et rigtigt bæst!
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Fed kamp? Den var da røvsyg. Werge og Frimann var heller ikke imponerede.
Bor i Lyngby. Hjertet tilhører Vejle Boldklub - siden 1993! Elber am Ball, Elber, immer wieder Elber, Elber schiesst und Tor!!! Carsten ^ Jancker!
Nej det har han ikke din amøbe. Han har været ude i medierne.
Jeg skammer mig over at være FCK fan i dag. At sådanne hjernedøde idioter kan finde på at ødelægge en folkefest, hvem fanden tror de de er?

Hvis nogen af jer herinde kender nogen af de hooligans fra ødelæggelserne idag så meld dem til FCK så de kan sammenligne på videoerne. Sørg for at de psykopater får en livsvarig karantæne fra alle kampe FCK er involveret i.
Håber politiet har spottet de idioter ud der ødelagde slutningen på kampen og efterfølgende burer dem inde - helst i lang tid.
SMUKT, Tibbling! Det var et rigtig "FIFA 17"-mål...svineheldig rebound!

Lækkert!
Brøndby IF-Frankfurt: 5-0 Karlsruhe-Brøndby IF: 0-5 Brøndby IF-fck: 5-0 agf-Brøndby IF: 0-7
Annonce