Snak

Mere indhold efter annoncen
En flok indavls tabere ødelægger det for gode civiliserede fans.
Gør nu bare som i andre lande - få identificeret de hjernedøde mongol og giv dem livtidskarantæne.

De er alligevel ikke noget der bare ligner fans - var bedre for alle hvis de var endt som en klat på lagenet.
Rossonere siden 1988. Forza Milan per sempre!
Archeron3. Enig.
Ceterum censeo Russiam esse delendam
LÆR DOG AF DET!!!

- Har kun en yderligere kommentar : TSK TSK TSK (DYBT SUK)
- Der er stadig for meget Dumme-fjernsyn* i fodbold-pauserne. Favorithold i Suppen: FCM - de kan bare - (et eller andet)
Tomme? Nej, så sælger hjemmeholdet bare til egne fans. Men ja, bliver uden udebane fans
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Tingene bliver jo gemt flere dage før kampen starter , tapet fast under sæderne og gemt under lofts plader osv osv så visitation på dagen hjælper ikke.
Det allerførste der skal ske er, at maskeringerne skal væk! Når man 11/2 time inden kampstart har maskeret sig så har man igen gode intentioner.

Derfor er der fans som kameraerne ikke kan se ansigterne på, så stoppes kampen (eller startes ikke). Fjernes maskeringen ikke, så sendes spillerne i omklædningsrummet. Og kampen slutter der hvis maskeringen fastholdes.
Acheron3 det er der flere klubber der har. Hvad med AAB og Silkeborg de sloges efter sidste kamp. AAB sloges også da de var i Midtjylland. AAB er lige rykket op igen og har allerede 2 episoder med ballade og kan godt være at du kan lave en liste over hvad FCK har lavet men mange er gamle sager. Lad mig høre din liste for denne sæson og de sidste 3 kampe i sidste sæson. Sikker på at den ikke kommer i nærheden af Brøndby,s liste. Har så ikke engang skrevet om da de afyrrede romerlys på udebaneafsnittet
Hvis du sammenligner de 2 lister når du nu har lavet den om fck og stadig syntes de to klubbers fans er ens, så er det vist dig som ikke er seriøs
.Hvis politiet trækker deres våben, så stopper balladen hurtigt
Annonce