Snak

Mere indhold efter annoncen

Transfervinduet live: PL-handel kollapser

man 5. jan 18:25

Få seneste handler, de vildeste rygter og meget andet fra vinterens transfervindue her.



Læs hele nyheden her
Jörgensen skal blive i Chelsea.

10 kampe om året i Chelsea er rigeligt til at han kannste fast for DK fra 2026 og fremover.

Flot kamp imod City
AGF og kun AGF!! KSDH!!
Ville være lidt synd for Motherwell. Og måske lige hurtigt nok for JensBA. Måske bedre ikke at forhaste sig
Glad for sportsmanship og sportsånd.
Ja så dygtig er han heller ikke og det helt andre krav som gælder i en klub som Celtic.. den skotske liga er bare ikke god. I år har så både Rangers og Celtic været udfordret, hvilket gør at de andre hold har flere point
Ja helt sikkert , det er ihverfald ikke fordi de andre hold er blevet bedre ..,
Man er stadig ranked 14 ift udvidet udregning, hvor man udregner individuelle spillere ift algoritme (mere detaljeret ift fifa ranking).Her er dk faktisk helt oppe på en 19 ranking. Ot så er Shaun kørt i stilling som bedste bud bla ift odds. Synes ikke det er en dansk træner der skal løfte opgaven i så stor en klub.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hold kæft hvor useriøst at I bruger indykaila som kilde. Så kan i lige så godt selv finde på "rygter"
Hvis Real Madrid kan narre Chelsea til at betale 1,2 milliarder kroner for Vinicius Junior, så er det da bare med at få lukket den handel i en fart.
Prøve nu at sætte det fornuftige ben foran istedetfor for i kun bruger jeres holdninger. Vini jr har gode stats. Kontraktforlængelse ift 27 pågår med evt forlængelse. Vini vil blive i la ligas største og mest vindende klub 🏆. Hvis han ryger er det sådan. Pt bliver han. Og ham og Rydro mfl fungerede meget bedre i en varierende holdingposs uden kylian- tænk lige over det.
Det er vildt at Chelsea kan smide den slags penge i et januar vindue uden at komme i problemer med FFP.
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
Jeg tror ikke PSG-manden skal til Rom.
Han hedder jo trods alt Barcola.
Følger mest FCM og dansk fodbold
Annonce