Snak

Mere indhold efter annoncen
Jep, jeg ser mange af jeres kampe og da i er store rivaler der følger jeg også hvad der sker i ManUnited meget tæt. Du siger at Rasmus Højlund er det største problem. Så ved du satme ikke meget om hvad der foregår I din egen klub pt. efter min mening

Det er ikke Rasmus Højlund der gør at United er hvor de er i dag. Kunne pege på ledelsen, kulturen, ingen struktur i ansættelse af personel etc. etc. som jeg kan hører at The United Stand, Alice talks football og mange andre youtubere og podcast omkring Manchester United er meget enige i.

Men fred være med det, hvis du tror at Højlund er det største problem og klubben også gør det, ja så går der nok endnu længere tid før man er tilbage i toppen igen. Så lev da bare videre i den forestilling og håber da også klubben gør det, så har vi der er fans andre klubber ikke så meget at frygte fra den røde del af Manchester i den kommende tid😀

Bliver spændene med jers nye angriber til sommer, så burde top 4 jo være sikret🤣😂🤣
Lets talk about Six Baby
Du skal vidst finde på noget at fylde dine weekender ud med MUerictheking…..gaaaaal en lowlife motherf…..😂
Igen usaglig højlund bashing. Han var som hele holdet usynlig idag. Havde dog et par gode sekvenser i samarbejde m dorgu og Bruno på venstre kanten. Højre side var helt væk og hvad de kan se zirksee til er mig en gåde. Zirksee bidrager med ingenting defensivt og i presspillet- men idag pressede United overhovedet ikke - så det gjorde selvfølgelig ikke så meget.
Som om Manchester evening news var en slags fodbold orakler. Der er tale om tabloidpresse af værste skuffe. Højlund er den bedste angriber i en klub hvor midtbanen ikke skaber chancer.
Obi er slet ikke klar. Det er da åbenlyst. Jeg håber også at Højlund og alle de andre danskere kommer væk fra United hurtigst muligt. Den klub er på vej ned i Championship.
Helt ærligt. Tror du ikke du overvurderer hvad en angriber kan gøre ved et hold? Højlund får intet at arbejde med og leverer derfor ingenting. Obi er overhovedet ikke klar til PL. Idag har højlund flere rigtigt gode aktioner men desværre ser du dem ikke. Måske du skal kigge bedre efter. Men jeg håber højlund kan komme væk fra United hurtigst muligt - og at Eriksen og Obi og dorgu kan gøre det samme - amorin redder ikke United som ligner en klub på vej i Championship.
😂😂😂 du er så ufatteligt langt ude i dit absurde og totalt meningsløse had til Rasmus Højlund. Højlund har vist sine kvaliteter både i United, sturm Graz og Atalanta. At du ikke kan se at han ikke kan forventes at redde United fra håbløse trænere med selvdestruktive ideer er sørgeligt. Men også sjovt.
Annonce