Snak

Mere indhold efter annoncen
Mads

Du er satme hoverende, til trods for dit hold ikke spiller prangende.. At du hiver 8-2 kampen (Nej er ikk Gunners fan) frem nu vidner om at du hænger dig i fortiden, fordi du ikk vil indse at det står skidt til i din klub..
FC København i medgang og modgang !
For en håndfuld år siden røg United også ud af gruppespillet i CHL. Vi ved alle, hvordan det gik derefter.


De færreste af artikeltosserne herinde er gamle nok til at huske den sæson...
@MadsVJ93
Vi skal sgu nok komme med i ChL til næste år og, det ved du også godt.
Er dog glad for, at vi andre ikke skal se united spille tirsdag/onsdag, da deres kampe er rykket til torsdag! haha
The Gunners
Medmindre de oplever en 6-1 igen :)
”99 % af alle verdens fodboldspillere, ønsker før eller siden at spille i AGF, ”Og resten, de lyver!” Æret være hans minde. Per Thune
Nøøj....hvor der løber mange middelmådige spillere rundt på Uniteds hold. Det hold ender ikke i top 4 i denne sæson - så goodbye CL i laaang tid.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Er jeg den eneste der mener, at Fergie skal have en kæmpe potion af skylden? Fuldstændig fejlslået taktik. Starter med en angriber + Nani. Resten har ikke offensive kompetencer. Johnny Evans kommer ind i stedet for Vidic, er for mig idiotisk, når man har Phil Jones på midten. Om det er arrogance eller mangel på taktisk snilde, hvilket det nok ikke er, så er de ude og det er pisse fryd.
Lampard é Deus
Fedt at se whiskey næsen skifte farve undervejs i kampen :D
BK Frem Liverpool \"Vi bytter aldrig traditioner ud for millioner - så vi si\'r pænt nej tak, til tanker om fusioner\" Altid for æren. Aldrig for magten.
En mindre orgasme rigere og en fantastisk aften er slut.

Begge 2 manchester hold ude, og hvilken fantastisk følelse.

BYE BYE MANCHESTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=s3z33EsnHN0&feature=related
LBK-fan

Det er da dumt andet? ;) hvis man skal vinde over United, skal det være med mere end 1 mål ikk? ;)

Jo åbenbart, hvis det står til Dreamsofhope :P
Defensiv fodbold burde forbydes, således at vi kun får Messi og Ronaldo typer at se på banen..
Så kunne der også komme lidt flere diskussioner omkring, hvem der er bedst, dem mangler vi lidt ;)
Lige et spørgsmål til alle de hånende Liverpool fans.
I hvilken CL gruppe ligger i?
Danmark:Randers FC England:? Tyskland:? Spanien:? Italien:? -kun én klub!!
Annonce