Snak

Mere indhold efter annoncen
Fandt du et nøgenbillede af Rummenigge på nettet?

Klasse kommentar
We love United, we do Some you lose, some you don\\\\\\\'t win
@Sebaztiian, Det er typisk glory hunters... haha, godt gået Basel.
LFC@4life
Nogen der ved, hvad der skete med Vidic?

Jeg så han blev båret ud, men fangede ikke hvad der var sket.
Y. N. W. A. - #JFT97
Lyng

det er ikke noget du kan prale med
Lampard é Deus
Det er tilladt at grine af Man u i aften, kig lige en ekstra gang på den gruppe de blev slået ud af. Otelul, Basel og Benfica.
Hvad laver tibetanske munke? De spiller jo happy jazz - AaB af 1885
Mere indhold efter annoncen
Annonce
HOPP BASEL :) Smukt
GENOVA É SOLO BLUCERCHIATA.
QFT som altid dejligt højt niveau af Hans Allan og DBR.

Fuldstændig enig, intet nyt i at de to holder et højt niveau - Det er bare desværre ikke alle der gør det..
Det er tilladt at grine af Man u i aften, kig lige en ekstra gang på den gruppe de blev slået ud af. Otelul, Basel og Benfica.

Hold da op, det er da storhold med stjerner på alle pladser
http://www.youtube.com/watch?v=s3z33EsnHN0&feature=related
Er nu mere ked af at Manchester City også røg i svinget. Hvis de bare var blevet i CHL ville de stadigvæk skulle have fokus der men nu er de begge i tabernes Europa cup. Men nu kan United fokusere på den hjemlige liga....men igen det kan City også.

Men er nu glad for at United er ude af CHL da de ikke har truppe pt til alt i denne sæson og personligt er et 20´ende mesterskab vigtigere end CHL......en FA.Cup ville da også være rart noget tid side de sidst nappede den.
New Your Red Bulls: 2011 FBC Unione Venezia: 2009 Beitar Jerusalem: 2001 Athlétic Club de Cannes: 1998 Rangers F.C.: 1995 PSV Eindhoven: 1993 Brøndby IF: Siden ruder konge var knægt. Manchester United: Siden ruder konge var knægt
Sejr for fodbolden
I’ve got a few England caps but I’d probably say captaining Liverpool would beat that
Annonce