De sidste to spillere der begik overgreb mod Kevin De Bruyne blev skadet resten af sæsonen. Den form for karma er det svært at være imod. Især når dommerne har så svært ved bare at give et gult,
Snak
Redigeretfre 5. jan 2018
17 kampe uden nederlag, glæder mig sku til, at se om denne rekord holder efter Søndag mod manchester C. Jeg skal nok råber og synge alt det jeg kan på Anfield næste Søndag.
Tror det bliver en vanvittig kamp.
Tror det bliver en vanvittig kamp.
fre 5. jan 2018
Men sad Firmino´s tænder som de skulle efter skubbet!?
Nu skrev han også "kunne være" men jeg kan slet ikke se om din udtalelse er for at forsvare Holgates hjernedøde handling, eller du bare vil være modstander af det der bliver skrevet.
SønderJyskE forever! <3
LFC - Y.N.W.A
Der er kun rød og hvid i Madrid!
fre 5. jan 2018
AV AV , liverpool ser tame ud uden coutinho. det bliver en hård sæson for dem hvis han ryger. side ways og side ways.
fre 5. jan 2018
Lækker sejr! Flot kontra mål af Everton også, den var spillet tæt på perfekt og det gør den vanskellig at forsvare. Men hva faen sker der lige for at vi er begyndt at score på dødbolde? Og undgå at blive scoret imod. Det må gerne fortsætte
Liverpool FC - YNWA
Det er som jeg altid siger: Vi har for vaeret bagud.... og tabt! :-)