Snak

Mere indhold efter annoncen
Hvad får DU ud af at blande dig. Selvhævdende type.

Edit: Kan hurtigt se i din historik det langt fra er første gang, at du blander dig hvor du intet har at bidrage med.
Samt hvor du i øvrigt ikke er en del af samtalen.
I en Jubilæumskamp Det er jo fuldstændig lige meget

https://da.wikipedia.org/wiki/Peter_Schmeichel
TJek lige linket. Peter Schmeichel har sparket straffespark for flere af sine klubber (I rigtige turneringskampe), og han nåede sågar også at gøre det på landsholdet.
Hvad får DU ud af at blande dig. Selvhævdende type.


Jeg blander mig fordi jeg synes du er et fjols, når du har behov for at hævde dig selv ved at nedgøre en, der tydeligvis er let ordblidn.
Jeg blander mig fordi jeg synes du er et fjols, når du har behov for at hævde dig selv ved at nedgøre en, der tydeligvis er let ordblidn.


Jeg nedgør ingen. Påpegede at vedkommende formulerede sig på en sær måde.
At personen så ikke gør sig umage derefter, eller nogensinde herinde, er ikke hensigtsmæssigt på et SKRIFTLIGT FORUM.

Så må m/k holde sig til Facebook eller diskutere nede på Dalum Stadion. Vil være mere passende.
At kalde indholdet for rablende er ret nedgørende.

At du så nu følger op med, at han ikke gør sig umage og at han burde skride tilbage på Facebook er prikken over i´et.

Fjols.
Åh ja. Du er en af dem.
De der typer der bliver krænkede på andres vegne konstant.

Fjols simpelthen?
Hvis du overhovedet havde et gøremål, har du da selvmodsagt der selv lige der, ved at bringe debatten ned på sådan et niveau.

Skab dig en Twitter bobbel som de andre selvfede helgener gør det.
Og lad os andre bruge vores forum i fred!
Åh ja. Du er en af dem.
De der typer der bliver krænkede på andres vegne konstant.


Slet ikke. Jeg synes bare du er et fjols, når du forsøger at hævde dig selv ved at være efter en ordblind.
Annonce